Služby

Každý nabízený vůz vlastníme
Jsme schopni Vám zaručit, že na voze neváznout žádné právní vady ani pohledávky třetích stran.
Původ námi nabízených vozidel pečlivě kontrolujeme a klademe velký důraz na fyzickou kontrolu identifikačních znaků vozidel. V této oblasti spolupracujeme s renomovanými firmami jako je Cardetect s.r.o nebo Cebia s.r.o

Vlastní servisní zázemí nám umožňuje detailně zkontrolovat technický stav každého námi prodávaného vozidla tak aby o něm mohl být kupující dokonale informován.
Při prodeji vozidla se vždy snažíme poskytnout zákazníkovy maximum informací o nabízeném vozidle a zároveň přivítáme, pokud si k nám přivedete vlastního automechanika nebo budete požadovat předprodejní prohlídku v autorizovaném servisu. V obou těchto případech se budeme snažit Vám být maximálně nápomocni.
Zajistíme Vám výhodné financování Vašeho nového vozidla či pomůžeme vyřešit Vaši finanční situaci úvěrem na Váš stávající vůz kdy můžete dostat až 70% jeho současné hodnoty. Více v samostatné sekci .

Přímo na místě Vám nabízíme možnost sjednání povinného ručení a havarijního pojištění a to za opravdu nadstandardně nízké ceny díky exklusivním smlouvám s našimi obchodními partnery v oblasti pojišťovnictví .

Zajistíme za Vás veškerou administrativu spojenou s přihlášením či odhlášením Vašeho vozidla jako je STK, Evidenční kontrola, uhrazení ekologického poplatku a další. Vše ve velice krátkém čase. Také přes naše obchodní partnery zajišťujeme ekologickou likvidaci vozidel.

Nákupem vozidla máte možnost získat slevu na jeho následný servis v našem partnerském autoservisu, kde mimo běžných servisních úkonů nabízíme také služby pneuservisu či lakovny.

  • Pro případné další dotazy k námi nabízením službám nás neváhejte kontaktovat.